Image

Маючи 28-річний досвід розробки програмного забезпечення і 16 мільйонів встановлених ліцензій, NetSupport є лідером в сфері освітніх та корпоративних рішень.

І експерти, й наші клієнти по всьому світу постійно підтверджують, що продукти NetSupport є кращими в своїй, тому не дивно, що вони вже виграли більше 250 міжнародних нагород і продовжують їх завойовувати!

Управління класом

NetSupport School - це наше програмне забезпечення для управління в класі відзначене великою кількістю нагород, яке дозволяє вчителям навчати, контролювати навчальний процес і взаємодіяти з учнями індивідуально, з певною групою або з усім класом.

Служба підтримки (ITIL)

Управління інцидентами, проблемами, змінами та рівнем обслуговування. NetSupport ServiceDesk гарантує, що ваша команда підтримки може ефективно управляти очікуваннями ваших клієнтів і мінімізувати простої системи.

Все, що необхідно для успіху

NetSupport DNA включає в себе все, що вам потрібно для успішного функціонування освітніх організацій або великих корпорацій, надає вам можливості для керівництва, кращого управління і значного зниження витрат підприємства.

Мультиплатформовий пульт дистанційного керування

Моніторинг декількох систем одночасно. Збирайте системні дані в режимі реального часу. Контролюйте комп'ютери з Windows, Mac, Linux і Chrome OS з однієї консолі Windows, Mac, iOS або Android.

Корпоративні оповіщення і повідомлення

NetSupport Notify - це безпечне і економічне рішення, розроблене спеціально для передачі сповіщень і масових повідомлень на комп'ютери c Windows, Mac і Linux через LAN або WAN надійним і швидким способом.

Безпека обладнання

NetSupport Protect, наше програмне забезпечення для захисту робочого столу, гарантує, що ваші комп'ютерні системи будуть у безпеці, надійними і продуктивними.

Управління класами Mac і Linux

NetSupport Assist - це програмне рішення, призначене для управління в класі, яке надає вчителям інструменти, необхідні для моніторингу учнів, привернення їх уваги і спільної роботи з ними.

Віддалена підтримка і спільна робота

NetSupport 24-7 - це інструмент віддаленої підтримки, який дасть вам можливість допомогти своїм клієнтам в будь-який час і в будь-якому місці. Це дозволить вам швидко і безпечно підключатися до віддалених комп'ютерів для швидкого вирішення проблем.